niedziela, 23 kwietnia 2017

rozwiązanie konkursu

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.
Niestety niespełniony został warunek regulaminu mówiący o minimalnej liczbie uczestników. Z tego powodu nie mogę rozlosować nagrody.

Z chęcią jednak wyślę komuś książkę.
Ogłaszam konkurs na fana miesiąca. Liczę na waszą aktywność w komentowaniu recenzji, a 22 maja wybiorę osobę do której poleci wybrana książka.
Mam nadzieję że taka forma zabawy wam sie spodoba, a recenzje będą na tyle ciekawe że będziecie chcieli zostać tutaj dłużej. :)


8 komentarzy:

 1. Nie bierz mnie, Kochana, pod uwagę w konkursie, bo mam już w domku nadmiar książek i wciąż przybywają nowe. ;) Ze swej strony mogę jednak powiedzieć, że warto tutaj być na stałe. Bardzo lubię odwiedzać Twój blog i czytać o poznanych przez Ciebie książkach, zwłaszcza, że ciekawie piszesz i gust mamy podobny. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł :) Zawsze warto podzielić się z kimś książką. Mam nadzieję, że aktywność obserwatorów, dotycząca komentowania Twoich recenzji, wzrośnie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł. Ja mam problem z systematycznym komentowanie innych (ja mam chyba krótsza dobę niż inni).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam chyba 5 blogów które regularnie odwiedzam i komentuje, czasami na fb zauważę link do recenzji fajnej książki i też staram sie go skomentować i być może zostać na dłużej, przynajmniej raz w miesiącu komentuje wpis na blogu u którego biorę udział w konkursie lub wyzwaniu (np u Ciebie). Ale fakt, gdybym chciała codziennie odwiedzać wszystkie znane mi blogi to doba musiała by mieć 48h, a gdzie czas na czytanie książek i pisanie swoich recenzji ;)

   Usuń
 4. Postaram się tu zaglądać, choć prawdę mówiąc, częściej czytam niż komentuję. Czasem mam coś napisać, a później nagle dochodzę do wniosku, że jest to nie brzmi fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie by było zdobyc tak super ksiazke moze sie uda pozdrawiam i radosc w sercu na majowe dni wam zostawiam

  OdpowiedzUsuń