niedziela, 28 maja 2017

P@n Wilk i kobiety

TYTUŁ:  P@n Wilk i kobiety

AUTOR:  Jarosław Wilk

WYDAWNICTWO:  Prowizja

ROK WYDANIA: 2015

LICZBA STRON: 307


Książkę wygrałam w jednym z konkursów organizowanych z okazji dnia kobiet, mam więc egzemplarz z autografem ;) Piszę o tym dlatego, że pewnie sama nie zdecydowałabym się po tę książkę sięgnąć. Erotyk napisany przez mężczyznę to pewnie mocna rzecz, a nie do końca jestem przekonana do tego gatunku. Przeczytałam jednak, żeby mieć własną opinię i przekonać się czy rzeczywiście to lektura nie dla mnie.

Pan Wilk to facet po 40, próbuje utopić samotność w butelce dobrego wina i w towarzystwie kobiet, które poznaje na portalu randkowym. Kobiety które spotyka Wilk są różne i różnych wrażeń szukają. Często są to przygody na jedną noc, czasami kilku tygodniowe znajomości. Pan Wilk wie czego chce i wie jak to osiągnąć, kieruje się w życiu zasadami i ich przestrzegania wymaga również od nowo poznanych pań.
Głównym  tematem tej książki nie jest seks (mimo że odgrywa tutaj znaczącą rolę), a samotność mężczyzny, który próbuje ją okiełznać. Pan Wilk jawi się jako inteligentny mężczyzna, który ceni sobie kobiety, z którymi można porozmawiać ale też dobrze się zabawić. Wyznaje zasadę że między partnerami do seksu też musi być to coś:

„Pierdolenie to nie kolejna kartka z kalendarza. To ona i on oraz to coś, co jest zrozumiałe w tym momencie tylko dla nich. To myśl i dialog między nią a nim. Nawet jeśli bez słów.”

Nie ma tutaj owijania w bawełnę, nie brak dosadnych zwrotów, ale przez to łatwiej zrozumieć bohatera. Ja dałam się wciągnąć w historię tutaj opowiedzianą, zwłaszcza że niektóre rozdziały zostały napisane z perspektywy kota, a to dość interesujący zabieg.


Pan Wilk intryguje i jeśli znajdziecie w sobie chęć na przeczytanie erotyku napisanego przez mężczyznę to ja polecam wam tą książkę. A sama poszukam dla siebie kolejnych części.

Jest to 42 książka którą przeczytałam w 2017r.
Książka bierze udział w wyzwaniu:
* Czytam ile chcę na blogu książko miłości moja 
*olimpiada czytelnicza na blogu pośredniczkaa.pl maj
* #czytambopolskie , na blogu poligon domowy (maj)
* pod hasłem u Ejotkowe postrzeganie świata

9 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie :).

  Pozdrawiam, a w wolnej chwili zapraszam do siebie zakladkadoksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę wreszcie znaleźć choć trochę wolnego czasu i sięgnąć po twórczość autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki erotyczne w sumie przeczytałam nie dużo ale tej nie miałam okazji jeszcze czytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się ciekawa, ale nie jestem chyba adresatem. Erotyka i dosadny język chyba by mnie raczej odstraszyły ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jest to książka dla każdego, jeśli to nie twój ulubiony gatunek literacki to możesz spokojnie ją sobie odpuscić

   Usuń
 5. Kiedyś chciałam przeczytać tę książkę, bo nigdy nie czytała erotyku napisanego przez mężczyznę, ale jakoś o niej zapomniałam. Teraz będę mieć j na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się przekonać do erotyków w ogóle, ani w męskim, ani w kobiecym wydaniu, więc nie tym razem. ;)

  OdpowiedzUsuń