wtorek, 7 sierpnia 2018

KONKURS #2Zasady konkursu:

1. Konkurs organizowany jest na blogu mamo poczytaj sobie i trwa w od 7.08 do 16.08.2018 roku, wyniki pojawią sie w osobnym poście 17.08. 2018
2. Organizatorem konkursu jest administrator bloga
3. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz powieści "Uwikłani" Adriany Rak
4. Za wysyłkę nagrody do zwycięzcy odpowiada administrator bloga, a koszt wysyłki ponosi zwycięzca 9,50 zł mini paczka
5. Aby wziąć udział w konkursie należy:  
Dowolnie skomentować co najmniej jeden wybrany post na blogu mamopoczytajsobie.
6. Każde zgłoszenie musi zawierać formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.” Zgłoszenia bez tej formuły nie będą brane pod uwagę. Więcej o polityce prywatności na blogu znajdziecie tutaj <klik>
7. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie zgłoszenia/odpowiedzi i subiektywnej ocenie organizatorki.
8..Na adres kontaktowy czekam 3 dni od ogłoszenia wyników, adres wysyłamy na maila kasperczak.m@wp.pl w przypadku braku kontaktu wybieram nowego zwycięzcę. 

10 komentarzy:

 1. Pozdrawiam 😊 Zapraszam do siebie 😉Wprawdzie tam prawie nic jeszcze nie ma ale powolutku do przodu 😘

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę już czytałam, więc udziału w konkursie nie wezmę, ale życzę powodzenia jego uczestnikom. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :-)
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej." :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej." :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :-)
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej."

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się do konkursu ;)
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.”
  :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się.
  Skomentowałam post z dnia 11.08

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników tj podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

  Kinga Grabowska

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się. ♥️
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach ogłoszenia wyników tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej. 👍🌷

  OdpowiedzUsuń