sobota, 20 lipca 2019

Flexi trio pastel

Wakacje w pełni, powrót do szkoły majaczy niewyraźnie na horyzoncie. Długopis to jeden z podstawowych przyrządów ucznia, który my z powodzenie wykorzystujemy również w wakacje. Gramy w kółko i krzyżyk, w statki i miasta-państwa - najprostsze gry z mojego dzieciństwa a potrafią umilić niejedno popołudnie.


Dzięki uprzejmości PenmateScann.R dotarł do nas zestaw 5 pastelowych długopisów. Mają trójkątną obudowę (przyznam się, że pierwszy raz takimi pisałam), dzięki czemu bardzo wygodnie się je trzyma. Niebieski wkład szybko wysycha i nie rozmazuje się po kartce. 
Lidka dopiero uczy się pisać, na razie tylko litery drukowane. Obudowy w pięknych kolorach zachęcają do sięgania po długopisy z serii Flexi więc ćwiczymy literki. Gabi natomiast która po wakacjach idzie do 3 klasy musi popracować nad pięknym pisaniem. Ja prowadzę dziennik przeczytanych lektur i spis cytatów więc długopis muszę mieć zawsze pod ręką.

Zajrzyjcie na fanpage na Facebooku Scann.R <klik> i Penmate <klik>, bo tam wspaniała oferta artykułów papierniczych. Na pewno wypatrzycie coś dla siebie lub swoich dzieci.

9 komentarzy:

 1. Na pewno długopisy doskonale wzbogaconą wyprawkę szkolną. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Przed nami szaleństwo zakupów w sklepie papierniczym. Takie długopisy też mam na swojej liście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie fajne. Dla dzieci to super pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super długopisy, ależ by się Pati z takich w wyprawce cieszyła :) Też idzie do 3 klasy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Już powoli myślimy o nowej wyprawce, szał zeszytów i przyborów szkolnych. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takich długopisów nigdy dość, przydają się. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam z dziecinnych czasów jak wyszły kolorowe długopisy, robiłam ich kolekcję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trójkątna obudowa jest wskazana zwłaszcza dla dysgrafików. Ułatwia prawidłowy chwyt. Jako dyslektyk pokochałabym te długopisy!

  OdpowiedzUsuń