poniedziałek, 25 czerwca 2018

Konkurs


Zasady konkursu:

1. Konkurs organizowany jest na blogu mamo poczytaj sobie i trwa w od 25.06 do 3.07.2018 roku, wyniki pojawią sie w osobnym poście 4.07 w dniu premiery książki.
2. Organizatorem konkursu jest administrator bloga
3. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz powieści Dance Sing Love W rytmie serc
4. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: 
Jak ważna jest dla ciebie muzyka?
5. Każde zgłoszenie musi zawierać formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.” Zgłoszenia bez tej formuły nie będą brane pod uwagę. Więcej o polityce prywatności na blogu znajdziecie tutaj <klik>
6. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie zgłoszenia/odpowiedzi i subiektywnej ocenie organizatorki.
7.Na adres kontaktowy czekam 3 dni od ogłoszenia wyników, adres wysyłamy na maila kasperczak.m@wp.pl w przypadku braku kontaktu wybieram nowego zwycięzcę. 


Powodzenia :)

16 komentarzy:

 1. Muzyka w moich życiu jest prawie tak ważna jak książki.Kiedy mi smutno pocieszy, a jaki potrzebuje wycieszania również mi to daje. Jest takim moim motorem napędowym do pisania i przeżywania każdego dnia. ;) Bardzo fajna książka i miło by było sprawić sobie taki prezent na imieniny, które mam 4 lipca :) Pozdrawiam :) Malwina

  OdpowiedzUsuń
 2. Muzyka otacza nas, czy tego chcemy , czy nie. Świat bez dźwięków były bardzo smutny, a cisza depresyjna. Odpowiadając na pytanie czy muzyka w moim życiu jest ważna? Muszę stwierdzić, że tak. To dzięki niej uśmiecham się, poprawia mi nastrój, gdy jest mi źle. Jest mym towarzyszem podróży, który umila mi czas, podczas drogi. Czasem potrafi złączyć ludzi w jednym uścisku lub znaleźć z drugim człowiekiem wspólną pasję jakim jest ulubiony zespół , czy taniec. Dzięki muzyce mogę rozwijać swoje talenty wokalne i taneczne. Gdy jestem wściekła potrafi uspokoić mnie kilkoma dźwiękami. Muzyka towarzyszy mi od małego od śpiewanych kołysanek mamy, aż do tych ulubiony słuchanych na słuchawkach :)

  Dziękuję za chwilę uwagi i pozdrawiam serdecznie,
  Papierowa Łowczyni

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych , celem ogoszenia wyników ( pseudonim, imię i nazwisko)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka ta jakoś mnie do siebie nie przyciąga, ale powodzenia dla uczestników! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy w moim życiu jest źle i ogarnia mnie smutek to właśnie muzyka pozwala mi wszystko przetrwać.Jako dziecko choroalam na astmę.W związku z tym moje życie to miesiące spędzenie z dala od bliskich.Wtedy muzyka pozwalała mi na strumienie płaczu i tęsknoty.Wtedy nie w każdym domu był telewizor,ale w każdym domu zazwyczaj było radio.I ono obok książek było dla mnie najważniejsze.Potem przez całe życie zmagalam się z chorobą i zwykłymi ludzkimi słabościami.Muzyka zawsze i w każdym przypadku była dla mnie zbawieniem i ukojenie.I tak jest po dziś dzień.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz w celach ogłoszenia wyników/pseudonim ,imię i nazwisko/

  OdpowiedzUsuń
 5. Muzyka wyznacza rytm mojego życia, gra w mojej duszy i sercu... Nie potrafię żyć bez niej a słucham wszystkiego... Czy daje mi odpowiedzi? Chyba nie, muzyka jest stara na świat, mimo że opowiadana wciąż na nowo. Kocham muzykę tak jak kocham grać na instrumentach.
  fruda87@gail.com
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.”

  OdpowiedzUsuń
 6. Muzyka towarzyszy mi każdego dnia. Czasem jedna piosenka przypomina mi o zwykłych, aczkolwiek ważnych dla mnie momentach. Tak więc "Never go away" przypomina mi o ukochanych wakacjach we Wrocławiu, a "Light me up" o cudownych zachodach słońca i wieczorach nad morzem. W ciężkich okresach towarzyszyła mi piosenka "Mocna", która pomagała ukoić smutek i ruszyć naprzód. Muzyka mnie relaksuje, inspiruje i nadaje sens każdemu dniu:)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Muzyka w moim życiu odgrywa ważną rolę. No nie oszukujmy się w życiu każdego z nas jest ważna. To dzięki niej poprawia mi się humor, kiedy mi smutno i źle muzyka pomaga mi to przetrwać. Dzięki muzyce przyjemniej mi się czyta, bardziej pomaga przenieść mi się do innego świata. Dlatego kocham długie podróże do tego ulubiona muzyka i dobra książka. Tak naprawdę muzyka otacza nas każdego dnia. Stanowi nieodłączny element naszego życia. Nie wyobrażam sobie świata bez muzyki. Kocham ją.

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.”

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Muzyka. Pojedyncze dźwięki tworzące całość. Uspokaja, wycisza, a równocześnie pobudza i dodaje energii. Towarzysz mojego życia. Gdzie nie idę to w głowie mi gra piosenka, którą śpiewam najchętniej wtedy, gdy nie ma nikogo w pobliżu, bo nie chcę nikomu uszkodzić słuchu. To ona sprawia, że sprzątanie mija mi o wiele szybciej. Że nie słyszę kłótnie bliskich i pozwala mi na wyłączenie z tego świata i oddalenie od problemów. Taniec i muzyką to cześć mojego życia. Pasja, którą kocham już od 3 lat. Przypomina mi się choćby wczorajszy dzień, gdy miałam występ, na którym, gdy tylko usłyszałam pierwsze takty muzyki wtopiłam się w nią. Słyszałam tylko i wyłącznie ją, tak samo moje ciało czuło każde uderzenie instrumentów bijące z głośników. Byłam jednością z muzyką. A wieczorem wybrałam się na potańcówkę, gdzie w blasku gwiazd i jasno święcącym księżycu podskakiwałam w rytm. I nawet, gdy traciłam energię to oddalając się od płyty dj'a wciąż w głowie grała mi muzyka, a moje ciało czuło rytm, do którego się ruszało. Nikt mnie nie potrafił od tego powstrzymać. Padnięta zasnęłam z pięknymi wspomnieniami i to dzięki muzyce, dzięki niej czuję, że żyje, mogę się pozbyć swojej energii, której mam aż nadmiar i spełniać swoją najpiękniejszą pasję, którą jest taniec.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.

  OdpowiedzUsuń
 12. Muzyka to coś bez czego nie wyobrażam sobie życia. Towarzyszy mi ona na każdym kroku. Podczas spaceru z psem, jazdy samochodem, podczas ćwiczeń czy biegania. Świetnie się również przy niej sprząta (od razu robota idzie szybciej i tak jakoś lepiej wywijam tym mopem ;) ). Nie przepadałam nigdy za ćwiczeniami a już od dawna chciałam zrzucić pare kilogramów i to właśnie dzięki muzyce zaczęłam ćwiczyć i polubiłam to :D Ponadto to naprawdę niesamowite i magiczne jak muzyka wywiera na nas ogromny wpływ. To, że można się wczuć w piosenkę tak jakbyśmy to my ją stworzyli i wiedzieli co autor ma na myśli. To cudowne jak potrafimy czasem zmienić nastrój przez jedną melodię albo jak możemy dopasować utwory, których słuchamy do naszego nastroju. Same korzyści krótko mówiąc.

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem ogłoszenia wyników konkursu, tj. podanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej.”

  OdpowiedzUsuń