niedziela, 24 czerwca 2018

W rytmie serc.

TYTUŁ: DANCE, SING, LOVE W rytmie serc

AUTOR: Layla Wheldon

WYDAWNICTWO: Editio red

ROK WYDANIA: 2018
recenzja przedpremierowa: premiera 4.07.2018

LICZBA STRON: 428


W ręce czytelników trafi niedługo kontynuacja bestsellerowej powieści Layl'i Wheldon. Ja już jestem po lekturze i zapraszam was na przedpremierową recenzję. Jak widzicie na załączonej grafice zostałam ambasadorką tej książki, więc tym bardziej miło mi powiedzieć, że drugi tom okazał się rewelacyjny.

Recenzję Miłosnego układu znajdziecie tutaj: <klik>

Więcej muzyki, więcej tańca, więcej pasji...

Livia Innocenti przeżyła zamach terrorystyczny na lotnisku. Dziewczyna ucierpiała zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wybuch przekreślił jej karierę tancerki i Livia musi pożegnać się z marzeniami. Jest jednak otoczona przyjaciółmi, a ci nie pozwolą jej się załamać i proponują jej nową ścieżkę kariery, czy Livia będzie potrafiła odnaleźć się w roli choreografki?

James Sheridan zrozumiał wreszcie jak ważna jest dla niego Livia. Piosenkarz wspiera dziewczynę i na każdym kroku udowadnia, że ją kocha. Zdecydowanie widać tutaj pozytywną przemianę bohatera, z rozkapryszonego gwiazdora, idola nastolatek, stał się mężczyzną ponoszącym konsekwencje swoich czynów. 

Ta część jest zdecydowanie dojrzalsza niż pierwszy tom. Livia i James zaczynają tworzyć prawdziwy związek, docierają się, przeżywają pierwsze kryzysy i wybuchy zazdrości. Emocje sięgają zenitu, bo miłość tej pary zostanie wystawiona na niełatwą próbę. Autorka skupiła się teraz na codzienności naszych bohaterów i powrocie Livi do pracy. Sheridan nagrywa piosenki do nowej płyty, ale nie jest to szczegółowo opisane. Wielki świat gwiazdy muzyki nie odgrywa tutaj znaczącej roli.

Ta książka czyta się sama, emocje i energia - to towarzyszy nam podczas lektury. Książka jest dopracowana, każdej ważniejszej scenie towarzyszy odpowiednia piosenka. Na końcu książki znajdziemy pełną playlistę co jeszcze bardziej pozwala nam wczuć się w sytuacje opisane na kartach powieści. Kontynuacja Miłosnego układu okazała się fascynującą przygodą, nie mam tutaj mowy o klątwie drugiego tomu, ponieważ ten tom jest lepszy!

Jeśli nie czytaliście części pierwszej nie ma problemu, bez wahania możecie sięgnąć po W rytmie serc, autorka zgrabnie nawiązała do poprzednich wydarzeń. Jako, że długo trzeba było czekać na wydanie drugiej książki takie przypomnienie okazało się i dla mnie bardzo pomocne. 

Polecam, jako kolejny przykład tego że warto sięgać po książki polskich autorek, nawet jeśli chowają się pod pseudonimem :)


Zbliżamy się do 30 tys. wyświetleń bloga, z tej okazji w kolejnym poście szukajcie konkursu z książką DANCE SING LOVE W rytmie serc. 

to 57 książka przeczytana w 2018 roku
Ksiażka bierze udział w wyzwaniu: 

* olimpiada czytelnicza u pośredniczka książek czerwiec
*dziecięce poczytania u kraina ksiażką zwana czerwiec
* #czytambopolskie na poligonie domowym czerwiec

4 komentarze:

 1. Taniec,emocje to to, co na wakacje będzie idealnym zestawieniem.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem ciekawa drugiego tomu. Pierwszy wywołał wiele emocji i mam nadzieję, że w drugim będzie tak samo 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam pierwszy tom i na drugi z pewnością się skuszę :) To nie była idealna ksiażka, ale dostatecznie mnie zainteresowała. Muszę więc poznać kontynuację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa propozycja. Z pewnością przyjrzę się bliżej temu tytułowi :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń