niedziela, 3 września 2017

book haul na wrzesień


W ostatniej recenzji pisałam, że nie lubię czytać serii jeśli zbyt długo muszę czekać na kolejny tom. Dlatego we wrześniu będę czytała dwie trylogie. Spędzę dłuższy czas z bohaterami, zobaczę jak się zmieniają i przeniosę się na kilka dni do świata stworzonego przez autorki.


MAFIJNA MIŁOŚĆ

OPIS CZĘŚCI PIERWSZEJ:

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKeya — jej przyszłego szefa — komplikuje wszystko jeszcze bardziej.
Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć?

Sny Morfeusza to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!
SAGA RODU CANTENDORF

OPIS CZĘŚCI PIERWSZEJ:

Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości, jego kochanka, budząca lęk wiedźma, a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica, więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek.

Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację, jej rodzice opracowują ryzykowny plan.

Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

To powieść o sile kobiecej więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.


Zaczytanego września :)

4 komentarze:

 1. "SAGA RODU CANTENDORF" ostatnio otrzymałam 3 tom do recenzji, niebawem zabieram się za czytanie. :)

  ___
  Pozdrawiam serdecznie ♥♥
  Nie oceniam po okładkach

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam obu serii, a chyba powinnam 😔

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że będzie u Ciebie mafijnie i mrocznie :) To dobrze, bo seria jest ciekawa.

  Z kolei ta autorstwa Krystyny Mirek wciąż pozostaje przede mną, ale nie ukrywam, że planuję po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, Kochana. Mi w oko wpadł szczególnie ten drugi nabytek. ;) Uwielbiam prozę Krysi Mirek i tę książkę już czytałam, ale do serii jeszcze brakuje. ;) Ten pierwszy komplecik mnie nie przekonuje, nie przepadam za takimi tematami. Dzięki Bogu, bo i tak za dużo cudeniek wpada mi w oczęta. ;)

  OdpowiedzUsuń