niedziela, 17 września 2017

tradycyjny album ze zdjęciami kontra fotoksiążka

Uwielbiam oglądać zdjęcia, stare czarno-białe przechowywane w pudełku w szafie dziadka. Późniejsze robione aparatem na klisze, gdzie wywołać trzeba było wszystkie, wspomnienia z rodzinnych przyjęć i wyjazdów - opowiadają historię rodziny. W dobie smartfonów, które mają dobre aparaty dziennie robimy setki zdjęć. Od kiedy urodziły się dziewczyny wywołuję sporo fotek, próbując w ten sposób zatrzymać na chwilę czas. Albumy przeglądane wielokrotnie noszą już ślady zniszczenia, a moje dziewczyny też lubią "wspominać" czas gdy były bobasami.

Alternatywą dla tradycyjnego albumu stała się fotoksiążka. Dzięki uprzejmości @saal.digital.polska miałam okazję przetestować ten wspaniały produkt. 


Ogromną frajdę sprawił mi powrót do roku 2014  bo z tego okresu chciałam stworzyć książkę. Wybranie zdjęć to punkt pierwszy, a później dzięki aplikacji <klik> zabawa motywami, układem i rozmiarem zdjęć. Aplikacja jest intuicyjna więc projektowanie fotoksiążki to sama przyjemność.
Koszt takiej książki to nie mała kwota, bo przy 26 stronach wynosi 150zł. Gdy jednak odebrałam fotoksiążkę zauważyłam, że jest warta swojej ceny, doskonała jakość wykonania, błyszcząca okładka i matowe strony wewnątrz książki, zdjęcia nie zostały zniekształcone podczas wydruku. Bez obaw dzieci mogą wielokrotnie przewracać strony fotoksiażki, której są bohaterkami.
Polecam, a firmie http://www.saal-digital.pl/ dziękuje za możliwość przetestowania produktu.

Dla czytelników bloga mam specjalny kupon rabatowy na pierwszą fotoksiążkę, do pobrania tutaj <klik> zachęcam.
6 komentarzy:

 1. Widzę, że produkt dotarł. Faktycznie jakość zachwyca. Cena wysoka, ale jeśli komuś zależy na profesjonalnej fotoksiążce, to jest to.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz cudne dziewczyny! ♥♥♥ Zaś od lat fotoksiążki za mną chodzą, no ale jednak niestety nie stać mnie na razie... Może kiedyś! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :)
   Edytowałam wpis dodając link który przekieruje cię do strony z rabatem na fotoksiązkę, może niższa cena cie przekona, polecam

   Usuń