czwartek, 15 listopada 2018

UNTIL Nico

TYTUŁ: UNTIL Nico

AUTOR: Aurora Rose Reynolds

WYDAWNICTWO: editiored

ROK WYDANIA: 2018

LICZBA STRON: 249Kto poznał jednego z braci Mayson na pewno będzie się chciał dowiedzieć co słychać u pozostałej trójki. Nicko najmłodszy z braci to typowy bad boy, który nie wierzy w rodzinną klątwę dotyczącą tej jedynej. Do czasu...

Sophie od niedawna mieszka w Tennessee, przeprowadziła się tutaj z Seattle. Pracuje w bibliotece i jest raczej mało towarzyską osobą. Nico znajduje jej telefon i umawiają się na spotkanie w mieście. On od pierwszego wejrzenia się w niej zakochuje, a ona jest lekko przerażona postawnym wytatuowanym mężczyzną.

Jak wiemy gdy Mayson'owie znajdują tą jedyną nie odpuszczą nim ona też się nie zakocha. Niko nie musiał się zbyt długo starać by Sophie zechciała być. Dziewczyna skrywa jednak pewien sekret, wspomnienia z przeszłości sprawiają jej ból, a ona boi się poznawać nowych ludzi i przebywać w większym towarzystwie dlatego też spotkanie z dużą rodziną Nico ciągle odwleka się w czasie. Mężczyzna jednak swoją cierpliwością i czułością zaskakuje Sophie:

"Kochanie, gdy się jest w związku, to tworzy się relację, w której się daje i bierze. To właściwe, że sprawiam iż czujesz się bezpiecznie, bo ty sprawiasz, że czuję się kompletny."

Jak erotyk przystało, nie brakuje tutaj scen łóżkowych, w tym temacie część 4 w niczym nie ustępuje poprzedniczkom. Związek Nico i Sophie jest namiętny, a jego podłożem jest nie tylko pożądanie ale i miłość.

Tak jak w poprzednich częściach wpleciony został wątek kryminalny, jak dla mnie jednak za mało rozbudowany. Wprowadza pewne zamieszanie, ale zostaje rozwiązany tak szybko, że nie pozostawia po sobie zbyt dobrego wrażenia.

Podsumowując serię: 4 dopracowane erotyki z wątkiem przewodnim znalezienia tej jedynej,  w każdej części pojawia się scena kryminalna ale nie w każdej zostaje dobrze wykorzystana i rozbudowana. Moja ulubiona książka to UNTIL Lilly, a najsłabiej wspominam UNTIL November, szczegółowe recenzje znajdziecie tutaj:
UNTIL November <klik> 
UNTIL Trevor <klik>
UNTIL Lilly <klik>


Polecam jako przyjemne w odbiorze erotyki o boskich braciach Mayson

Jest to 106 książka przeczytana w 2018r,
Książka bierze udział w wyzwaniu
*Olimpiada czytelnicza listopad
* dziecięce poczytania u kraina-ksiazka-zwana listopad

11 komentarzy:

 1. Serii tej jeszcze nie znam, ale planuję to zmienić. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej serii, a jako że po erotyki sięgam tylko wtedy, gdy jakiś naprawdę mocno przekona mnie do siebie, to niestety ten stan rzeczy pozostanie. Jednak cieszy mnie to, że nie zawiodłaś się na niej i przyjemnie spędziłaś z nią czas, poznając wiele ciekawych postaci. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej serii. Chętnie się z nią kiedyś zapoznam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety znam tę serię i na szczęście nie osobiście. Tym razem sobie odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książkę mam u siebie od przedwczoraj. Nie spodziewam się po niej wielkich wrażeń, ale prostej, relaksującej historyjki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo i takie historie są nam potrzebne, jeśli tylko się sprawdzają, to już relaks brzmi obiecująco. :)

   Usuń
 6. W zasadzie nie sięgam po książki w takim klimacie, nie przyciągają mnie, ale sympatycznie, że Tobie się podobało. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za erotykami nie przepadam, więc tym razem pasuję, ale wiem, że niedługo znajdę u Ciebie coś, co mnie zaciekawi. Zawsze tak jest.

  OdpowiedzUsuń
 8. Erotyki nie należą do moich ulubionych książek, choć czasami, zazwyczaj przez przypadek do mnie trafiają. Al z własnej woli po nie nie sięgam.

  OdpowiedzUsuń