środa, 6 września 2017

Koszmar Morfeusza

TYTUŁ: Koszmar Morfeusza

AUTOR: K. N. Haner

WYDAWNICTWO: editiored

ROK WYDANIA: 2017

LICZBA STRON: 388Zjawisko rzadko spotykane, ale K.N Haner się udało! Tom drugi bije na głowę część pierwszą. Sny Morfeusza oceniłam pozytywnie, ale to co dostałam w tej książce było bardzo miłą niespodzianką. Irytująca Cassandra nie raz mnie zaskoczyła. Adam nadal pozostaje seksownym szefem, a mafia pokazuje swe brutalne oblicze.

Sytuacja między Adamem a Cassandrą nadal jest nie jasna, układ szef - pracownica nie do końca się sprawdza. Między nimi jest chemia i przyciąganie, które nie pozwala o sobie zapomnieć i któremu trudno się przeciwstawić.

"I znowu jest tak samo jak zawsze. Nie potrafię mu się oprzeć. Nie potrafię, nie chcę i ... No po prostu nie chcę."

Rozwinięty zostaje wątek mafii i mitologicznego klubu Mirrors. Cassandra wbrew rozsądkowi wchodzi w ten świat sądząc, że w ten sposób uratuje Adama. Świat Morfeusza jest jednak brutalny, na przekór temu co Cass sądzi to nie ona rozdaje tu karty. Wplątała się w bardzo niebezpieczną sytuację, a ulubionym jej zdaniem jest: "Na dziś wyłączam myślenie".  "Nie myślenie" nie chroni jednak przed konsekwencjami, a macki mafii sięgają daleko.

Kolejny raz na uznanie zasługuje kreacja bohaterów drugoplanowych. Poznajemy Valery i Anthon'ego, których szczerze polubiłam, bo znają znaczenie słowa przyjaźń.

Sceny erotyczne nabierają ostrości często nawet wulgaryzmu. Sięgając po tę książkę trzeba sie z tym liczyć. Intensywne emocje, zmysłowe doznania i seks, który nie zawsze jest przyjemnością to nierozerwalna część tej książki. Historia niesamowicie wciągająca ciesze się więc, że to jeszcze nie koniec.

Jeśli czytałyście Sny Morfeusza bez wahania sięgajcie po Koszmar Morfeusza na pewno się nie zawiedziecie.

Jest to 72 książka którą przeczytałam w 2017r.
Książka bierze udział w wyzwaniu:
*Olimpiada czytelnicza na blogu pośredniczka-ksiażek.pl wrzesień
* Czytam ile chcę na blogu książko miłości moja
*#czytambopolskie na poligonie domowym wrzesień


8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię tę trylogię. :)
  ___
  Pozdrawiam serdecznie ♥♥
  Nie oceniam po okładkach

  OdpowiedzUsuń
 2. podobała mi się ta historia i byłam nią wniebowzięta... aż do 3 cz. w której miałam już po dziurki tych ciągłych dramatów. W dalszym ciągu leży niedokończona - może kiedy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie czytam 3 i mam trochę mieszane uczucia

   Usuń
  2. Po przeczytaniu całości, szczerze ci polecam - dokończ część 3, bo mimo że dramatyczna to jednak dobrze napisana, końcówka wbiła mnie w fotel

   Usuń
 3. Czytałam. Książka, według mnie, ma swoje mankamenty, ale generalnie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Przeczytałam wszystkie trzy części i druga mnie trochę wymęczyła, ale za to trzecia była świetna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie odwrotnie, trzecią trochę męczę, a druga była najlepsza

   Usuń
 4. Dla mnie 2 fatalna;) ale z pewnością sięgnę po 3 :)

  OdpowiedzUsuń